ĮSIVAIZDUOKITE, KAD….

TAIGI, KAS VERČIA MUS JAUSTIS BLOGAI?

Įsivaizduokite, kad jums leidžiama būti laimingam ir mėgautis gyvenimu. Jūsų gyvenimas neprieštarauja kitų gyvenimams.

Įsivaizduokite, kad gyvenate savo gyvenimą ir reiškiate savo svajones be baimės. Jūs žinote, ko norite, kada norite ir ko nenorite. Galite pakeisti savo gyvenimą taip, kaip norite. Jūs nebijote prašyti to, ko jums reikia, pasakyti „taip“ arba „ne“.

Įsivaizduokite, kad jums nerūpi, ką kiti sako. Jūs savo elgesiu nebandote prisitaikyti prie kitų  nuomonės. Jūs nesate atsakingas už kieno nors nuomonę. Jums nereikia nieko kontroliuoti, ir niekas jūsų nekontroliuoja.

Įsivaizduokite, kad gyvenate ir nieko neteisiate. Jūs lengvai atleidžiate visiems ir nieko neteisiate.  Jums nereikia kovoti, kad būtumėte teisūs, o kažkas  kitas – ne. Jūs gerbiate save ir kitus, o jie gerbia jus.

Įsivaizduokite, kad gyvenate be baimės mylėti ir nebūti mylimas. Nebijokite būti atstumtas ir jums nereikia būti priimtam. Galite be jokios gėdos ir pasiteisinimų pasakyti: „Aš tave myliu“. Galite vaikščioti po pasaulį atvira širdimi ir nebijoti įžeidimų.

Įsivaizduokite, kad nebijote rizikuoti ir patirti gyvenimo. Nebijote ką nors prarasti, gyventi šiame pasaulyje ir mirti. Įsivaizduokite, kad mylite save tokį, koks esate. Mylėkite savo kūną bei jausmus tokius, kokie jie yra.

Žinokite, kad esate tobulas toks, koks esate. Priežastis, kodėl jūsų prašau tai padaryti, yra ta, kad viskas įmanoma!

Migelis Ruizas

Psichologas Vilniuje Kaune Klaipedoje internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos