Raimonda Martinaitiene Tavo Psichologas

Asmeninė konsultacija – tai konfidencialus mano ir Tavo pokalbis apie tai, kokia problema užgulė Tavo pečius, apie situaciją gyvenime, kurios nebegali išspręsti pats/pati, o kentėti nebėra jėgų. Apie tai, kur įmanoma atrasti ramybę, harmoniją ir laimę.

Ieškosime Tavo kančios, nusivylimų, baimės ir nerimo priežasčių, esu čia tam, kad padėčiau. Ir būtent todėl asmeninė konsultacija yra pati efektyviausia lyginant su grupiniais seminarais – čia kalbame konkrečiai apie Tave, o ne filosofuojame abstrakčiomis temomis.

Žmogui reikia suvokimo, kokiu principu veikia jo protas, kas yra mintys, kodėl jos tokios neigiamos, iš kur kyla baimė ir visi kiti dalykai, kurie išsunkia gyvybines jėgas ir Tu pavargsti gyventi… Kai suvoki šiuos dalykus, tu įgyji galią suprasti ir kitą žmogų – kodėl jis taip elgiasi, kalba, kaip su juo susitarti ir pakelti santykius į kitą lygmenį.

Ir nebijok man parašyti, jei kyla klausimų. Atsakymą gauna tik tas, kas klausia :)

Nuoširdžiai,
Raimonda Martinaitienė

P.S. Konsultacijos vyksta tik online (Messenger, Whatsapp, Zoom), nes šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje. Gavusi Tavo mokėjimą, parašysiu elektroninį laišką ir susitarsime dėl susitikimo laiko.

50 minučių konsultacijos kaina 50 EUR*

Poros 50 minučių konsultacijos kaina 80 EUR*

50 minučių konsultacijos raštu per Messenger programėlę kaina 49 EUR*

Užduoti klausimą raštu ir gauti atsakymą 18.94 EUR

Prisijungti prie Mind Detox Akademijos uždaros FB grupės TIK 9.99 EUR

*Viršijus konsultacijos laiką, mokama už viršytas minutes.
Konsultacijos turi būti išnaudotos per 30 dienų nuo įsigijimo dienos. Nepasinaudojus visomis įsigytomis konsultacijomis per 30 d. yra skaitoma, kad paslauga suteikta ir pinigai nėra grąžinami.
Jei tik jauti, kad tau prie Širdies tai, ką kalbu, ką rašau, ir šiuo metu reikia žmogaus, su kuriuo galima pasikalbėti ir pasitarti, rašyk. Viskas pasaulyje yra išsprendžiama ir nėra padėties be išeities. Garantuoju :)

ŽEMIAU PASIRINKITE KOKIOS KONSULTACIJOS PAGEIDAUJATE

Jei po konsultacijos jausite, kad ji nepatiko ir nematysite pokalbio naudos, grąžinsiu sumokėtus pinigus.