Raimonda Martinaitiene Tavo Psichologas

Asmeninė konsultacija – tai konfidencialus mano ir Tavo pokalbis apie tai, kokia problema užgulė Tavo pečius, apie situaciją gyvenime, kurios nebegali išspręsti pati, o kentėti nebėra jėgų. Apie tai, kur įmanoma atrasti ramybę, harmoniją ir laimę.

Aš žinau, kur slypi Tavo kančios, nusivylimų, baimės ir nerimo priežastys ir esu čia tam, kad padėčiau. Ir būtent todėl asmeninė konsultacija yra pati efektyviausia lyginant su grupiniais seminarais – čia kalbame konkrečiai apie Tave, o ne filosofuojame abstrakčiomis temomis.

Esu tokia pati moteris, kaip ir Tu. Turiu du mokyklinio amžiaus vaikus, vyrą, su kuriuo praėjome ir šiltą ir šaltą per septyniolika bendrų gyvenimo metų, bet po sukrečiančių krizių, mano gyvenimo suvokimas visiškai pasikeitė. Taip, išorėje likau ta pati, Raimondos asmenybė taip pat liko, bet atėjo gilus suvokimas  – „Kas aš esu“…Su šiuo suvokimu visas gyvenimo chaosas tvarkingai susidėliojo į dėžutes ir man jau nebekyla jokie klausimai. Viskas tapo aišku. Būtent tuo suvokimu ir dalinuosi su tais, kurie ieško nusiraminimo.

Dažniausiai netaikau jokių praktikų, nes visos jos trumpalaikės. Žmogui reikia suvokimo, kokiu principu veikia jo protas, kas yra mintys, kodėl jos tokios neigiamos, iš kur kyla baimė ir visi kiti dalykai, kurie išsunkia gyvybines jėgas ir Tu pavargsti gyventi… Kai suvoki šiuos dalykus, tu įgyji galią suprasti ir kitą žmogų – kodėl jis taip elgiasi, kalba, kaip su juo susitarti ir pakelti santykius į kitą lygmenį. Laiminga moteris – laiminga šeima, tai galiu patvirtinti ir savo pavyzdžiu. Taigi, atradusi meilę ir laimę savyje, Tu sugebėsi šia šiluma dalintis ir su kitais.

Jei tikrai nori jaustis laiminga, patikėk, kad kitas žmogus gali Tau padėti. Neteisdamas, nekritikuodamas, o priimdamas Tave tokią, kokia esi. Pokalbio metu kalbamės nuoširdžiai, neslėpdamos savęs tikrosios – esame viena prieš kitą be kaukių. Tai išlaisvina.

Ir nesikuklink, nebijok man parašyti, jei kyla klausimų. Atsakymą gauna tik tas, kas klausia :)

Nuoširdžiai,
Raimonda Martinaitienė

P.S. Konsultacijos vyksta tik online (Skype, Viber, telefonu), nes šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje. Gavusi Tavo mokėjimą, parašysiu elektroninį laišką ir susitarsime dėl susitikimo laiko.

90 minučių konsultacijos kaina TIK 149 EUR*

Užduoti klausimą raštu ir gauti atsakymą TIK 18.94 EUR

Prisijungti prie Mind Detox Akademijos uždaros FB grupės TIK 9.99 EUR

 
Viršijus konsultacijos laiką, mokama už viršytas minutes.
Konsultacijos turi būti išnaudotos per 30 dienų nuo įsigijimo dienos. Nepasinaudojus visomis įsigytomis konsultacijomis per 30 d. yra skaitoma, kad paslauga suteikta ir pinigai nėra grąžinami.
Jei tik jauti, kad tau prie Širdies tai, ką kalbu, ką rašau, ir šiuo metu reikia žmogaus, su kuriuo galima pasikalbėti ir pasitarti, rašyk. Viskas pasaulyje yra išsprendžiama ir nėra padėties be išeities. Garantuoju :)

ŽEMIAU PASIRINKITE KOKIOS KONSULTACIJOS PAGEIDAUJATE

Jei po konsultacijos jausite, kad ji nepatiko ir nematysite pokalbio naudos, grąžinsiu sumokėtus pinigus.