ATSILIEPIMAI

„Labai Jums ačiū, nuoširdžiai. Jūsų gera klausytis, lyg tai būtų kalbama man. Aš – Jūs ir minkštas fotelis. Čia ir dabar. Šįkart aš buvau atvira širdim ir girdėjau kiekvieną žodį.“

„Labai ačiū už nepaprastą seminarą apie labai paprastus dalykus. Būsiu čia ir dabar. Didelis dėkui“

Sandra

Man visos pamokos buvo super, super ir dar karta super !!! pasikalbu su siela, valau blogas energijas ir keičiu jas teigiamomis, filtruoju mintis,stengiuosi būti čia ir dabar, tildau savo plepį, žiūrėdama į veidrodį visada sau pasakau, kad atrodau nuostabiai ir darau dar daug kitų dalykų. Iš tikrųjų jūsų seminarai padėjo man suprasti, kodėl galvodavau apie vyra vienokius dalykus, o paaiškėjo, kad tie dalykai ne jame, o manyje. Supratau, kad nereikia kaltinti kitų ir prisiėmiau atsakomybę už savo gyvenimą. Skaitau knygas iš jūsų rekomenduoto sąrašo ir tiesiog pradedu i viską žiūrėti kitaip.

Tikrai galiu pasakyti atvėrėte man akis, jaučiuosi nauju žmogumi.
Aišku kartais būna paslydimų ir tikrais kartais būna nelengva kai užvaldo emocijos,bet stengiuosi pasitaisyti.
Tikrai labai esu jums dėkinga. Na, tiesiog net negaliu apsakyti, kaip aš jums dėkinga. Gaila, kad negalėjau aktyviau sudalyvaut, bet tikrai klausydavau ir dar kartą perklausydavau jūsų pamokas.
Lauksiu jūsų kitų seminarų :)
Jūs nuostabi moteris !!!:) Ačiū ačiū ir dar kartelį ačiū :)

Dmitrijus

Labai džiugu, kad Jūs pasiryžote tobulėti, gelbėti savo santykius bei dalintis įgytomis žiniomis su mumis. Tokių žmonių savo gyvenime nesu sutikęs todėl žaviuosi Jumis! Man patinka kaip vedate paskaitą, džiaugsmingai ir užtikrintai. Taip ir toliau! Esu labai dėkingas, kad Tu esi, kad daliniesi su kitais, kad atveri žmonėms akis. Man kaip tik trūko kažkokio tokio postūmio. Dabar matau savo klaidas, pagaliau radau konkrečius įrankius, kurie praktiškai padeda.

Laura

Ačiū Jums, kad savo  pavyzdžiu rodote, kaip turi atrodyti save mylinti ir laiko sau skirianti moteris.  Ačiū, kad pasidalinote savo asmenine patirtimi.
Likau patenkinta, kad skyriau laiko šiam seminarui ir jo turiniu :).  Jau pritaikiau mokymų medžiagos dalį “džiaukis čia ir dabar”.

Svetlana

Vis sau primenu apie grįžimą į čia ir dabar, smagu :) Pvz., po nemalonaus pokalbio telefonu su mama po kelių valandų tvarkiau namus ir mintys vis grįžta prie jos žodžių, pagavau tą momentą, pasakiau sau STOP, grįžtu į čia ir dabar, kad tai jau praėjo, ir super, nuotaika pagerėjo, pasidarė ramiau :) Tai toks nedidelis pavyzdys, kaip smagu būna pritaikyt žinias praktikoje :) Ačiū Jums.

M., 55 m.

Labas, Raimonda. Labai noriu tau dar kartą padėkoti už pagalbą, kurią man suteikei. Prieš operaciją buvau labai palūžusi, sunerimusi ir tavo nuoširdumas, atvirumas, psichologinės žinios man labai pagelbėjo. Telaimina Dievas tave ir tavo gerus darbus.

R., 50 m

Ačiū, kad skyrėt man laiko. Tiesiog galvoje begalinė sumaištis ir šis pokalbis padėjo man užtvirtinti tai, ką kaip ir žinojau, bet dvejojau. Jaučiuosi stipresnė :)

L., 28 m.

Po susitikimo jaučiuosi puikiai! :) važiuodama namo turėjau daug laiko pamąstyti ir tikrai džiaugiuosi, kad gyvenimas man atsiuntė Tave! Esi be galo pozityvus ir šiltas žmogus :) Davei man daugybę sprendimo būdų ir atsakymų kaip ATRASTI SAVE! Ačiū Tau! ;)

A., 51 m.

Sveika Raimonda. Džiaugiuosi su tavimi susipažinusi. Tu tokia pozityvi ir su tavimi labai malonu bendrauti.Tavo pozityvumas ir nuoširdumas, begalinis noras padėti žmonėms mane labai pastiprina. Labai esu tau dėkinga už viską, ką dėl manęs darai. Man labai svarbūs ir prasmingi tavo laiškai, nes juose randu išminties, nuoširdumo, daug meilės. Daug kas manyje keičiasi. Ačiū tau už tai.

L., 20 m.

Noriu Jums padėkoti už pagalbą, išsakytas mintis ir sugaištą laišką. Labai daug gražių dalykų, perskaičius Jūsų laišką, atsirado mano gyvenime. Žinoma, pradėjau stengtis. Pradėjom žymiai gražiau bendrauti su vyru, Jūsų dėka atradau būdų kaip sutarti su juo. Esu Jums tikrai dėkinga! Net neabejoju, kad Jūsų šiluma apsupti jūsų artimieji yra be galo laimingi:)

Vilma

Noriu pasidžiaugti, kad ir aš po seminaro grįžau namo labai pakylėtos nuotaikos ir su džiaugsmu širdy. Seminaras labai patiko. Tema aktuali. Daugelyje dalykų sudėliojo taškus ant “i”. Supratau, kad pati esu kalta dėl to, kad mane kažkas įžeidė ar įvertino ne taip, kaip turėjo :) Lektorę vertinu tik labai teigiamai. Iš Jūsų tiesiog spinduliavo meilė sau ir pasauliui. Ačiū Jums labai. Medžiaga buvo informatyvi, plati. Ačiū Jums dar kartą ir tikiuosi, kad tai buvo ne paskutinis mūsų susitikimas :)

Danguolė

Labai puikiai praleidau laiką, vakar visą vakarą mąsčiau apie tai ir darydama vis kokį veiksmą, galvojau ką galima pritaikyti iš užsiėmimo. Dėl lektorės…puikios nuotaikos, laisvas žmogus savo pozityvu užkrečiantis kitus, priverčiantis susimąstyti ir stabtelti. Dėstymas su pavyzdžiais man patinka, žinių buvo pakankamai kaip pirmam kartui, viskas ok.

Danguolė

„Ačiū už seminarą, likome visi sužavėti, praturtėjome nauja patirtimi… Lektorė nuostabi, įdomi, tolerantiška, komunikabili.

Aldona

Man patiko tiek pati tema, tiek seminaro vedimo tvarka bei pati lektorė. Iš pradžių man gal kai kurias mintis buvo sunkiau suvokti, ką norima buvo pasakyti, bet vėliau seminaro eigoje viskas susistatė į vietas.Buvo smagu su Jumis susipažinti. Labai tikiuosi, kad dar bus galimybių susitikti ir klausyti jūsų vedamų užsiėmimų.

Labas, Raimonda, noriu pasveikinti Tave su praėjusiomis Šventėmis ir ateinančiais Naujais! O linkiu – visų pirmą tęsti savo nuostabų darbą ir dar didesne jėga skleisti gėrį ir tą pozityviąją emociją ;) Žinoma, ir asmeninės laimės su kaupu! Vis neprisiruošiu pasiimti iš Tavęs knygos.. Bet žinai, turbūt žmogaus prigimtyje yra taip, kad kai gerai, tai gyveni, džiaugiesi ir neieškai nieko, kas pakeistų gyvenimą, kai buvo blogai :) Šiaip trumpai tariant, šiuo metu puikiai tvarkausi

su savo emocijomis, man tikrai labai padeda minčių valymai Tavo metodu :)  ir dar pradėjau skaityti pakartotinai J.Murphy “Jūsų pasąmonės galia”, tiesiog ryte ryju tą knygą, kaip gera žinoti, kad galiu mintimis valdyti gyvenimą ir turėti jį tokį, kokio pati noriu :)
Ir noriu PADĖKOTI! Kad atsiradai mano gyvenime tinkamu metu, kad leidai dar kartą suprasti, kad tik šiandienos pozityvi mintis kuria pozityvų rytojų ;)

Onutė

Buvo labai įdomu, Žinot taip smagu Jūsų klausytis, tiek pas jus optimizmo, kad ir man neišnyksta šypsena nuo veido Jūsų klausantis. Ačiū už atsakymus, tai ir tikėjausi išgirsti, nes jau dabar jaučiuosi vis geriau ir tas protas man nebenurodinėja,nes pajuto kad aš jo nebeklausysiu :)

Ačiū Jums, Raimonda, vis skaitau Jūsų pamokas, valausi negatyvus ir kraunu į save teigiamas energijas. Kažkaip nebeliko tokių pykčių, vis pagaunu save, kad labai jau šypsausi visiems, netgi sugalvojau, kad negana man dainuoti, dar noriu dalyvauti kokiame šokių kolektyve, noriu šokti. Ačiū labai, kad Jus sutikau savo gyvenime, kai dar darysit tokius seminarus būtinai praneškite. Didžiausios sėkmės Jums visur ir visada.

Toma

Labas, Raimonda, noriu pasveikinti Tave su praėjusiomis Šventėmis ir ateinančiais Naujais! O linkiu – visų pirmą tęsti savo nuostabų darbą ir dar didesne jėga skleisti gėrį ir tą pozityviąją emociją ;) Žinoma, ir asmeninės laimės su kaupu! Vis neprisiruošiu pasiimti iš Tavęs knygos.. Bet žinai, turbūt žmogaus prigimtyje yra taip, kad kai gerai, tai gyveni, džiaugiesi ir neieškai nieko, kas pakeistų gyvenimą, kai buvo blogai :) Šiaip trumpai tariant, šiuo metu puikiai tvarkausi su savo emocijomis, man tikrai labai padeda minčių valymai Tavo metodu :)  ir dar pradėjau skaityti pakartotinai

J.Murphy “Jūsų pasąmonės galia”, tiesiog ryte ryju tą knygą, kaip gera žinoti, kad galiu mintimis valdyti gyvenimą ir turėti jį tokį, kokio pati noriu :)
Ir noriu PADĖKOTI! Kad atsiradai mano gyvenime tinkamu metu, kad leidai dar kartą suprasti, kad tik šiandienos pozityvi mintis kuria pozityvų rytojų ;)