Psichologo Konsultacija Psichologija
Psichologija yra svarbi žmogaus gyvenimo dalis, nes mūsų gyvenime daug streso ir rūpesčių, kurie sutrikdo nervų sistemą. Žmogaus psichiką veikia daugybė veiksnių, ypač amžius, nes visą gyvenimą žmogų persekioja įvairios psichologinio pobūdžio problemos.
Psichologija yra labai įdomus ir ne iki galo ištirtas mokslas. Psichologija tyrinėja žmogaus pasąmonę ir tai, kaip žmogaus smegenys elgiasi įvairiose situacijose. Psichologiją galima suskirstyti į dvi rūšis: fundamentinę ir taikomąją. Pagrindiniai procesai, kuriuos nagrinėja fundamentalioji psichologija, yra pojūtis, suvokimas, dėmesys, reprezentacija, atmintis, vaizduotė, mąstymas ir kalba. Fundamentalioji psichologija taip pat tiria psichines savybes ir psichines būsenas. Taikomoji psichologija – tai mokslas, tiriantis praktines žmogaus elgesio pasekmes. Gilindamiesi į šį mokslą sužinome, kad jis tiria tokius reiškinius kaip brendimas, socialinis mąstymas ir apskritai visus psichologinius pokyčius, vykstančius žmogaus gyvenime.
Senovėje psichologija buvo siejama su filosofija, nes tyrinėjo dalykus, kurių žmonės nematė. Psichologija yra vienas iš mokslų, tiriančių žmogaus kūną, tačiau ištyręs tik nedidelę jo dalį.
Psichologija šiandien ištyrė tik nedidelę dalį žinių, slypinčių žmogaus smegenyse, nes žinių ribos yra beribės ir didelės.
Tačiau psichologija – tai ne tik ligos, bet ir savęs bei savo gebėjimų pažinimas. Juk kiekvienas nori žinoti, kaip veikia jo smegenys ir ką jos sugeba. Milijonai mokslininkų rengia psichologinius testus žmonėms, kuriems įdomu pažinti save. Visi šie testai rodo asmens polinkį į įvairias veiklas. Žinodami, kam esate tinkamesni ir kas jums labiausiai tinka, galite lengvai rasti savo vietą gyvenime ir mėgautis juo ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Tačiau pasąmonės mįsles galima nagrinėti be galo, nes vos tik išsprendus vieną mįslę, atsiras naujų, kurios taip pat neduos ramybės, ir taip galima tęsti iki begalybės.