Vienybės suvokimas

VIENYBĖS SUVOKIMAS psichologas

Atskyrimo iliuzija yra pati didžiausia iliuzija, kuri egzistuoja žmonių protuose. Būtent iš jos gimsta visi kiti šio pasaulio kliedesiai ir dramos.

Priežastis paprasta – protas, nuolatos fantazuodamas arba apie praeitį, arba apie ateitį, yra įpratęs dalinti, jis taip sutvertas. Visgi siela ir „širdis“, vadinkite tai, kaip norite, žino, kad nuo jūsų nėra nieko atskiro, kad viskas pasaulyje yra vienas laukas, kurio aspektai tiesiogiai veikia vienas kitą.⠀

Jei gyvenate suvokdami pasaulį iš proto pozicijų, vadovaudamiesi daugybe programų ir įsitikinimų, tuomet viskas gali atrodyti atskirta vienas nuo kito ir net priešiška. Tada pradeda atrodyti, kad nieko šiame gyvenime negalima pakeisti į gerąją pusę, nes nuo žmogaus niekas nepriklauso.

Bet kai  suvokimas kyla iš sielos, kai tapatinate save ne su asmeniu, o su pačiu sąmoningumu, vienovė tampa akivaizdi.

Tuo metu jūs aiškiai suvokiate, kad nieko, kas būtų atskirta nuo jūsų, tiesiog nėra, kad bet koks jūsų veiksmas ar įsitikinimas sukelia pasaulio atsaką. Tai reiškia, kad pakeitę suvokimą, galite radikaliai pakeisti savo gyvenimą.

Neįmanoma ką nors pakeisti, kai nėra vieningo matymo, kas šiuo metu vyksta, kai esate savo emocijų ir minčių kalinys.

Norint radikaliai pakeisti savo „realybę“, svarbu pereiti į kitą suvokimo lygį.

Pasaulis jums nekeršija ir nebaudžia kiekviename žingsnyje, tai tik veidrodis, į kurį žiūrite, apie tai nežinodamas ir galvodamas, kad atspindys su jumis neturi nieko bendra.

Pradėkite keisti savo įsitikinimus ir pastebėsite, kaip daug kas pradeda keistis!

Uždara FB grupė ieškantiems Tikrojo Aš – „Zen pokalbiai su Raimonda Martinaitiene

Psichologas

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos