PABŪTI VIENAI… PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

PABŪTI VIENAI... PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

Koks džiaugsmas pabūti vienai! Kokia prabanga!!! :) Man asmeniškai laikas, praleistas vienumoje, labai brangus. Be pabuvimo su savimi man būtų labai sunku. Ir va dabar, šią minutę, aš esu ten, kur šilta, kur visą dieną šviečia saulė ir galima maudytis vandenyne ir…esu viena :) Šiuo metu geriu kavą, į mane tuoj atsisuks saulė, o po dešine, tiesiog už kelių metrų ošia

vandenynas. Įkvepiu. Ramybės, vienybės su viskuo kvapas ir jausmas. Ar ko nors dar reikia laimei? Man nieko daugiau nereikia.
Dar prieš kelias savaites, vaikščiodama šaltyje sustingusiame miške supratau, kad aš visada turėjau viską. Viską, ko man tuo metu reikėjo. Aš visada turėjau save. Ir tas suvokimas mane lyg pakylėjo :) Net sunku tą jausmą aprašyti žodžiais. Supratau, kad žmogui, kuris laimingas pats su savimi, daugiau nieko nereikia. Jam nebereikia jokių išorinių priežasčių tam, kad būtų patenkintas. Jis tiesiog džiaugiasi tuo, kad yra. Ir jis geras toks, koks yra.
Dėkoju savo Vyrui, kad jis supranta, kokios brangios man yra valandos, praleistos tiesiog būnant su savimi.

2016 vasaris, Tenerifė

Psichologas Kaune internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?