KAIP VAGIAMA IŠ JŪSŲ ŠVIESA:

TAIGI, KAS VERČIA MUS JAUSTIS BLOGAI?

Siaubo filmai – atbaido meilę, sukelia malonumą, kylantį iš baimės ir panikos.

Dramatiški filmai – apsunkina paprastą meilės prigimtį, verčia mėgautis kančia ir kankinimu.

Sunkioji muzika – žudo švelnius natų virpesius, išaugina priklausomybę nuo sunkaus ritmo ir nesąmoningą aistrą jam.

Sporto renginiai – verčia kovoti už savo ego, už savo idealiosios pusės pergalę, atnešdami šiek tiek pergalės džiaugsmo prieš pralaimėjusį – suteikdami kitiems pralaimėjimo kartėlį ir skausmą; kuris stipresnis  – tas ir yra pirmas.

Pornografija – iškreipia seksualinės energijos, kaip gražaus ryšio ne tik kūno, bet ir sielos lygmenyje, dieviškumo esmę.

Televizija – yra nerimą keliančių naujienų, sudėtingų ekonominių schemų mišinys, skelbiantis apie beprasmių gėrybių vartojimą… Televizija atitraukia jus nuo mąstymo apie gyvenimo prasmę.

Religija – daugiausia išpažįsta garbinimą ir tarnystę, visiškai nepadeda spręsti vidinių realaus gyvenimo ir pasaulio aistrų problemų, religija spekuliuoja Dievo idėja, maitina visus „tikėjimu“ ir „viltimi“, bet Dievu netikima – Dievas pažįstamas.

Pinigai – verčia atitolti ir galvoti tik apie savo asmeninę naudą, apie savo atskirą vietą po saule, apie savo saugumą, tampate abejingas ir nejautrus kitų problemoms, svarbiausia tampa tik tai, kad pinigų turėtumėte užtektinai.

Pasaulis sumaniai padalintas į dalis, vengiant vientisumo. Taigi per visą savo įprastą dieną jūs niekada nepagalvojote apie Pirminį Kūrėją ir Tikrąjį Aš, vienintelę meilę – jūs tiesiog neturite tam laiko, tiesiog jums rūpi ne tai.

Švelniai ir subtiliai, vos pastebimai, jūsų Šviesa yra verčiama užgesti šitaip sutvertame ego pasaulyje.

Psichologas Vilniuje Internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos