Ką pasirinksi: visuotinę kančią ar meilę?

Ka pasirinksi visuotine kancia ar meile psichologas

„Kaip jūs galite džiaugtis, kai kiti kenčia?“, „Kaip jūs galite tiesiog toliau gyventi, kai aplinkui vyksta tokie dalykai?!“

Tokie teiginiai parodo vieną visuomenės stereotipą apie populiarų įsitikinimą, kad „jei man blogai, tai turi būti blogai ir tau“.

Dar labiau pablogina situaciją manymas, kad, atsitikus nelaimei, visi aplinkiniai turi būti labai nelaimingi. O jei taip neatsitinka, tai tas, kuris nekenčia, yra tesiog beširdis žmogus. Ir žmonės tuo buvo įtikinti visai neatsitiktinai!

O dabar pažvelkime į visa tai iš kitos pusės. Jau seniai žinoma, kad mūsų būklė veikia pasaulį ir kad neįmanoma išspręsti problemos tame lygyje, kuriame ji buvo sukurta.

Papuolęs į neviltį ir pajutęs negatyvumą, susijusį su bet kokia situacija, žmogus tampa visiškai jos „valdomas“,  nebegali paveikti įvykių.

Kokia prasmė? Kam tai padės?

Bet! Kai išlaikote vidinę ramybę, kai nepasiduodate emocijoms, spinduliuojate visiškai kitokią energiją ir gaunate galimybę išeiti iš šios situacijos ir pradėti ją keisti.

Ir tai ne mistika, tai fizika!

Kuo daugiau žmonių kenčia, pyksta ir piktinasi, tuo labiau situacija blogėja.

Ir atvirkščiai – kuo daugiau žmonių jaučia harmoniją, tuo greičiau viskas nurimsta. Pats laikas suprasti šią paprastą tiesą!

Rinkdamiesi emocijas ir reakcijas, pirmiausia paklauskite savęs: ką aš atnešiu pasauliui pasirinkdamas būtent taip?

Ką aš skleidžiu: negatyvą ar ramybę ir meilę?

Visada pradėk nuo savęs.

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos