GYVENIMAS YRA PROCESAS, O NE KELIONĖS TAŠKAS

Gyvenimas yra procesas, o ne kelionės taškas... psichologas internetu

Didžiausia proto iliuzija yra tai, kad žmonės tiki, jog, tik ką nors pasiekę, taps laimingi ir tik tada pradės mėgautis. Tačiau vietoj laimės gyvenimas virsta nesibaigiančiu laimėjimų siekiu, kuomet pamirštama, kad svarbu ne tikslas, o  pats procesas!

Kai mėgaujatės tuo, ką darote, kai esate laimingi čia ir dabar, rezultatas tampa nebesvarbus, nes svarbiausia, kodėl tai pradėjote – o tai jau turite – yra laimė. Juk iš tikrųjų  visi mūsų veiksmai yra skirti vien tik meilės ir laimės paieškai.

Tačiau pasinėrę į mintis apie ateitį, nustojate pastebėti dabartį, ja džiaugtis. Įdomus paradoksas – žmonės taip stengiasi laimingai gyventi, kad išvis pamiršta gyventi. Akivaizdu, kad apie laimę tokiu atveju nėra nė kalbos.

Gyvenimas nėra taškas ar tikslas, o nuotaikingas procesas. Mėgaukitės pačiu procesu, „grįžkite“ į dabartį, o tai, ko taip ilgai ieškojote, jūsų gyvenime atsiras taip pat netikėtai, kaip ir buvo pradingę. Iš tiesų laimė tikrai niekur nedingo, tiesiog jūs nenorėjote jos matyti ir pastebėti, jūsų mintys buvo užstrigusios praeityje, ateityje, kančioje – visur, bet tik ne dabartyje.

Nustokite gyventi siekdami netinkamų tikslų ir vertybių. Daugelis jūsų tikslų iš tikrųjų yra visai ne jūsų, o visuomenės primesti. Jūs savęs negirdite. Sustokite ir klausykitės. Jei ketinimai yra nuoširdūs, jeigu jie yra jūsų, rezultatas jums nebus svarbus, jums patiks pats procesas.

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos