RAIMONDA MARTINAITIENĖ APIE PLANUS

APIE PLANUS. Psichologas Kaune Internetu

Vakar su vyru besikalbant pradėjom juoktis, kad mes nebeturime planų :D Na, iš tikro, kažkokia laisvė jaučiasi ir jokių suvaržymų, įsipareigojimų, kad privalome padaryti tai, ar tai, nuvažiuoti, būtinai susitikti ir panašiai. Iškilo klausimas „O kai reikia eiti į darbą? Kaip to neplanuoti?“ :) Atsakymas – o ką čia planuoti – eini į darbą ir viskas! Nes juk ten eini tam, kad uždirbtum pinigų ir toliau planuotum, kaip juos išleisti :D

Žinoma, yra reikalų, kuriuos darome maždaug taip, kaip suplanavome, bet pastebėjome, kad labai dažnai sukurti planai tiesiog neįvyksta. Arba pakrypsta kita linkme ir tada mes prisitaikome prie to, kas yra dabar. Ir tuomet, kai prisitaikai ir nesipriešini, visi įvykiai dėliojasi taip, kaip jie turi dėliotis.

Pastebėkite savo gyvenimą – kartais atrodo, kad gyveni užsisukęs buityje, kiekviena diena tokia pat, darosi neįdomi, atrodo, kad lyg trūksta kažko. Bet būkite budresni, atidesni ir pastebėsite, kad tokio dalyko kaip „buitis“ tiesiog nėra :) Kiekviena diena yra kitokia, vis įvyksta tai, ko neplanavai ir gyvenimas dėliojasi taip, kaip reikia jam, – mūsų net nepaklausęs :D Ir dėl to jis yra įdomus :) Ir būtent dėl to gyvenimas yra stebuklas. Tada tu tampi gyvenimu.

Kai tikrai atsimerki, tavo sąmoningumas tampa šviesa, apšviečianti kelią.

Raimonda

Psichologas Kaune Internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?