APIE PA(SI)TIKĖJIMĄ. Psichologas Vilniuje Internetu

APIE PA(SI)TIKĖJIMĄ. Psichologas Vilniuje Internetu

Manau, kad mano postas patiks ne visoms, bet jaučiu pareigą pasisakyti :) Noriu patarti toms, kurios lankotės ar žadate apsilankyti pas būrėjas ir visokio plauko prognozuotojus. Ypatingai jaunos merginos, nes jau „pagyvenusios“ turi daugiau patirties ir jei protas nėra labai imlus ir viskuo tikintis, jos gali ir nepatikėti tomis prognozėmis.

O jaunuolės dažnai būna labai imlios ir man iš tikro labai gaila klausytis jų patirties, kai nueinama „burtis“ ir išgirstamos negatyvios naujienos. Pvz, „Tu niekada neturėsi vyro ir vaikų“, „Šitie santykiai pasmerkti“, „Tu gyvensi iki 40 metų“ arba dar geriau – pripasakoja apie kokį nors giminės prakeiksmą ir visokių kitokių nesąmonių. Ir žmonės patiki!!! Taigi, ar jūs suvokiate, kad kai jūs patikite tuo, kas pasakyta, tai tampa jūsų tiesa, tai tampa gyva ir tikra! Ir tai realiai pradeda veikti jūsų gyvenimą ir pradeda pildytis :( Nes jūs tam užsiprogramuojate.
Suprantu, kad kai gyvenime kurį laiką nesiseka, norisi sužinoti, – negi tas juodas laikotarpis dar ilgai tęsis? Gal jau greitai baigsis ir už kampo manęs laukia laimė? Bet vietoj šviesios prognozės sužinai, kad bus dar blogiau! Ir kai žmogus yra toks pažeidžiamas, jam kiekvienas žodis sminga kaip peilis…
Todėl brangios moterys ir vyrai, patikėkite savo emocinę ir psichinę sveikatą realiai ir aiškiai mąstančiam žmogui, kuris gyvena faktais, o ne iliuzijomis. Įjunkite kritinį mąstymą. Jei norite apsaugoti save nuo dar didesnio nusivylimo, tvarkykite savo gyvenimą (galvą) patys. Pradėkite nuo dabar, nuo esamos situacijos ir žiūrėkite – o kaip norite, kad būtų? Ir tiesiog, darykite žingsnelius link savo tikslo, mėgaujantis tuo keliu. Bet pirmiausiai nurimkite ir nebeieškokite, kad kažkas kitas jus išgydys, kad duos stebuklingą tabletę ar pamatys jūsų ateitį. Ateities nėra, yra tik momentas.
Nebespėliokite, nebeplanuokite 10 metų į priekį, nes vis tiek bus kitaip :) Pažadu :D
Tas, kurios dar neatradę ramybės širdyje, junkitės https://www.atrasksave.lt/mind-detox.html

Ramybės ir pasitikėjimo savimi linkėdama,
Raimonda
2019/06
Tenerifė

Psichologas Vilniuje Internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?