KĄ REIŠKIA BŪTI TĖKMĖJE? 😇

KĄ REIŠKIA BŪTI TĖKMĖJE

Gyvenk sraute, būk įvykių sūkuryje – būtent tai šiandien girdime nuolatos. Bet ką tai reiškia?

Tai labai paprasta, būti tėkmėje – tai reiškia liautis blokuoti tą energiją, kuri yra visa ko esmė. Štai pagrindinės taisyklės👇

 

✅ Gyvenk čia ir dabar. Pažvelk, koks dangus, kokie žmonės aplink, koks gražus šis pasaulis, koks malonus karštos arbatos aromatas, koks nepakartojamas maisto skonis ir kaip nuostabu tiesiog būti gyvam.

✅ Kuriam laikui pamiršk praeities nuoskaudas ir baimes dėl ateities. Stenkis būti tiesiog dabar ir pajusi lengvumą bei ramybę.

✅ Mylėti kitus ir nemylėti savęs yra labai sunku. Tu arba myli, taip pat ir save kaip paties gyvenimo esmę, o ne tik kaip kūną, arba tiesiog dar kol kas šito nesuvokei.

✅ Daryk taip, kaip jautiesi būdamas dabartyje. Pojūčiai neapgaus, jeigu tik jie bus išvalyti nuo neigiamų emocijų ir minčių. Jei patiriate negatyvą, tai jau yra priežastis ką nors keisti.

✅ Jei esate tėkmėje, pasieksite harmoniją visose gyvenimo srityse. Ilgainiui tai leis pasiekti ramybę ir su išoriniu pasauliu.

✅ Kai tik jūsų gyvenime atsitiks kažkas, kas jūsų nedžiugina, nedelsdami sutelkite dėmesį į tikrąją savo esmę ir vidinę būseną. Kažkas atsitiko viduje, o ne išorėje.

✅ Būdami tėkmėje esate ramūs, viskas vyksta savaime ir be stiprių emocinių išgyvenimų tiek į vieną, tiek ir į kitą pusę.

✅ Nekaltinate kitų, bet bandykite suprasti jų veiksmų priežastis.

„Atverk savyje tėkmę“ – ir niekuomet nesupainiosi to jausmo, kuris ir yra mūsų natūrali būsena.

Kartais, norint to pasiekti, pakanka žengti vos vieną pirmąjį žingsnį…

Psichologas Vilniuje Internetu

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos