VIBRACIJŲ REIKŠMĖ KASDIENINIAME GYVENIME

Vibracijų reikšmė kasdieniniame gyvenime, psichologo konsultacija

Kiekvienas patyrėme į situaciją, kai nebuvome išgirstas arba patys negirdėjome kito žmogaus.

Kas sukelia šį disonansą?

Atsakymas paprastas: žmogus yra kitoje vibracijoje. Jei yra toks neatitikimas, jokiais būdais neįmanoma užmegzti sąveikos.

Viskas Visatoje turi savo vibracijos dažnį. Viskas juda, formos keičiasi skirtingais dažniais. Taip pat ir mes, spręsdami įvairias problemas, keičiame virpesių dažnį – kitas aplinkybes, kitus santykius. Kiekvieną kartą esame skirtingi.

Bendraujant ir sąveikaujant labai svarbu, kokiame dažnyje mes esame. Stengiamės surasti saviškių, tų, kurie su mumis „ant tos pačios bangos“, – bendraminčių, besidominčių tais pačiais dalykais, žmonių, turinčių panašius prioritetus ir požiūrį į gyvenimą. Tokiomis sąlygomis mes galime bendrauti, girdėti vienas kitą, nes esame tų pačių vibracijų dažnyje.

Didelė laimė, kai esame iš to paties „būrio“, – sukuriami darnesni santykiai. Kad ir kokie jie bebūtų, visi  suinteresuoti tuos santykius tęsti.

Šie santykiai nėra pasmerkti žlugti, kol kuris nors nepereis į kitą dažnį…

Tačiau net ir harmoninguose santykiuose pasitaiko, kad žmonės pereina į kitą dažnį ir tampa sunku užmegzti kontaktą.

Ką tada daryti?

Reikia parodyti kantrybę ir supratimą, suvokti, kad dabar žmogus yra ant kitos bangos. Kai pajusite, kad jis vėl persijungė, suvoksite, kad jis vėl jus girdi ir supranta. Nerodykite egoizmo, bandydami jį paveikti tuo metu, kai jis yra kitoje vibracijoje. Dėl to gali kilti konfliktų ir jūsų santykiai tik pablogės.

Tai gali būti gera pamoka, kaip intuityviai pajusti ir prisitaikyti prie kito vibracijos, jei skubiai reikia užmegzti ryšį. Arba atvirkščiai, jei jaučiate, kad šiuo metu jo dažnis jums netinka, atsitraukite ir luktelėkite.

Labai naudinga ir svarbu išmokti greitai persijungti į skirtingus dažnius. Bet jei per dažnos vibracijos jums nepriimtinos, tuomet galite prie jų nesiderinti. Visada galite rinktis.

Jei jaučiate, kad kažkas ilgam įstrigo žemame dažnyje, o jums tai nepriimtina, judėkite toliau. Šios patirties dabar reikia kitam žmogui, bet jums to nereikia. Nemėginkite šito pritaikyti sau.

Visada atsiras tas, kuris jus išklausys…

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos