NEKLAUSKITE – MYLI JUS AR NE

Neklauskite myli jus ar ne, psichologas

Neklauskite žmogaus, ar jis jus myli, ar ne, nes atsakymas nieko nereiškia. Jei to nejaučiate iš kito veiksmų, vadinasi, jūs pats jau žinote atsakymą. Remiantis Visatos dėsniais, tarp jūsų ir kito žmogaus nėra atskirties. Štai kodėl neįmanoma pakenkti kitam žmogui nepakenkiant sau, kaip ir neįmanoma padėti kitam žmogui, nepadedant sau.

Geras žmogus visur mato tik gerus ženklus. Nieko blogo būti vienam – žmonės labai perdeda dviejų žmonių santykių svarbą. Taip, tai svarbu, bet ne tiek, kad imtume kankintis ir bliukšti, tarsi gazuoto vandens  burbuliukai stiklinėje. Viskas daug paprasčiau: jei yra, vadinasi, gerai, jei ne – kada nors dar bus, o jei ne, vadinasi, taip ir turėjo būti. Arba ne taip stipriai ir norėjote. Labai naudinga pasiduoti gyvenimo tėkmei, nes įsikibę į kažką nepastebime svarbesnių dalykų.

Tikrasis žinojimas yra tada, kai tiesiog „žinai“ –  nemąstydamas. Norime to ar ne, gyvenimas teka pagal savo dėsnius. Kiekvieno mūsų reikalas, ar su tuo sutiksime, ar ne. Tačiau šių įstatymų nežinojimas neatleidžia mūsų nuo atsakomybės už tai, kas vyksta mūsų gyvenime. Žmogus turi mokytis iš savęs, o ne aklai tikėti skirtinga informacija, bet visų pirma reikia išmokti jausti save. Jūs nesate protas, kuris mėgsta į viską įdėmiai žiūrėti ir įžvelgti tik kliūtis.

Žmonės nesikeičia, tiesiog imate geriau juos pažinti, o tikroji meilė tik ir laukia, kol ją paleis. Taip norisi maloniai nustebti, o viskas kaip visada – banalu ir nuspėjama – taip protas mus tempia į naują, kartais nereikalingą patirtį, bet reikia išmokti atsitraukti, neskubėti daryti išvadų, mokytis visur įžvelgti gėrį. Sielos gyvenimas toks daugialypis, kad niekada nežinai, kur vėl atrasi naujus namus.

Psichologas

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos