Gyvenkime, kol jie galvoja

Gyvenkime, kol jie galvoja psichologas internetu

Vienas geriausių mano gyvenimo sprendimų yra leisti žmonėms galvoti apie mane viską, kas jiems šauna į galvą. Galų gale, tai jų galva, mintys ir laikas, praleistas tam, kas jiems pasirodė tinkama. Kuo aš čia dėta?

Tuomet ir atėjo nuostabioji laisvė. Nebebijau nieko nuvilti! Negaištu nė minutės ginčydamasi. Į jokias diskusijas nebesileidžiu. Aš nebeįrodinėju savo teisybės ar neteisybės… Tai daryti aš tiesiog tingiu.

Ir labai gailiuosi to laiko, kai dar netingėjau…Netingėjau bendrauti per prievarta su tais, su kuriais iš tikrųjų visai nenorėjau to daryti… Netingėjau kvailai kalbėtis ir susirašinėti su neįdomiais man žmonėmis, kurie norėjo užkabinti man subjektyvią savąją, o ne manąją kompleksų etiketę arba aptarti su manimi tai, apie ką  aš nenoriu su jais diskutuoti… Netingėjau pasakyti TAIP, kai viskas viduje šaukė NE… Netingėjau teisintis dėl savo nuomonės, kurios niekada niekam neprimečiau, bet ir neprašiau man įrodinėti esant kitaip.

Mokykitės šitaip tingėti. Būtent tai jus išsaugos svarbiausiems jūsų gyvenimo žmonėms. Tai leis jums padėti tiems, kuriems jūsų pagalbos tikrai reikia, tuščiai nešvaistant laiko tiems, kurie tik pilsto iš tuščio į kiaurą… Tai leis jums suteikti laisvę tiems, kurie negali jūsų pakęsti, tačiau tuo pat metu atkakliai braunasi į jūsų gyvenimą kažkodėl norėdami pasakyti apie tai… Šis tingėjimas taip pat puikiai išvalys jūsų gyvenimą: jame liks tik tai, ko jums reikia.

Atsikratyti pertekliaus bet kokiame lygmenyje yra viena iš psichologinės, kaip ir bet kokios kitos, sveikatos palaikymo sąlygų.

Niekas mūsų taip nesunaikina, kaip priklausomybė nuo kito nuomonės ir smurtas prieš save, kai visą laiką siekiame pateisinti kažkieno lūkesčius ir visiems įtikti.

Pasigailėkite savęs! Neprisiimkite atsakomybės emociškai tarnauti tiems, kurie nusprendžia, kad jų nuomonė apie jus turėtų turėti įtakos jūsų gyvenimui.

Niekas, išskyrus jus pačius, neturėtų daryti įtakos jūsų gyvenimui. Taigi, tegul jie galvoja apie mus… kol tęsiasi jų gyvenimas. O mes gyvensime… kol jie galvoja.

Lilija Grad

Psichologo konsultacija

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos