GYVENIMO ATNAUJINIMAS: 10 PUIKIŲ PATARIMŲ

1. Išvalykite savo smegenis. Jeigu jaučiate įtampą ir stresą, reikia savo smegenis išlaisvinti nuo vidinio reikalų sąrašo ir kito emocinio bagažo. Išsilaisvinkite nuo visų minčių apie tai, ką Jums reikia padaryti, ko Jūs dar nepadarėte ir visų su tuo susijusių jausmų.

instrukciją tiems, kurie galbūt nesuprato, kur jie pateko savo gimimo metu.

1. Tu gausi 7 skirtingus kūnus ir miegančią sąmonę – tau pastoviai reikės žadinti, vystyti ir tobulinti juos. Priimk ramiai tai, jog vienu metu egzistuosi skirtinguose matmenyse, o visas pasaulis bus tavyje.

2. Tau teks mokytis mokykloje pavadintoje Gyvenimu Žemės Planetoje. Kiekvienas žmogus ir kiekvienas įvykis – tavo Universalus Mokytojas.

3. Neegzistuoja klaidos, – tėra tik pamokos. Nesėkmės – neatskiriama sėkmės dalis. Aukų nėra – tik mokiniai ir mokytojai.

4. Pamoka kartosis įvairiausiomis formomis, kol nebus įsisavinta pilnai. Jei neįsisavinsi lengvų pamokų – jos taps sunkesnėmis, kai įsisavinsi – pereisi į kitą lygmenį – prie kitos pamokos.

5. Išorinės problemos – tikslus tavo vidinės būsenos atspindys. Jei sugebėsi pakeisti savo vidinį pasaulį – išorinis pasaulis taip pat pasikeis tau.

6. Skausmas – tai būdas, kurį Visata naudoja, kad atkreiptų tavo dėmesį – kažkas ne taip.

7. Pasaulis įvairialypis. Nesugebėjimas priimti savęs ir aplinkinių „kaip yra“, slypi negatyvių emocijų ardančių organizmą pagrinduose.

8. Tu suprasi, kad pamoka įsisavinta, kai tavo elgesys ir santykis į viską pasikeis. Išmintis pasiekiama per praktiką. Truputis kažko – geriau, nei daug nieko.

9. Nėra vietos geresnės, nei „čia“. „Ten“ nė kiek ne geriau, nei „čia“. Kada tavo „ten“ taps „čia“, tu gausi kitą „ten“, kuris vėl atrodys geresniu, nei „čia“. Vertink tai, ką turi čia.

10. Kiti – tai tik tavo atspindys. Tu negali mylėti ar nekęsti to, kas yra kituose, jei tai neatspindi tavo asmeninių savybių.

11. Gyvenimas meistrauja rėmus, o paveikslą tapai tu. Jei neprisiimsi atsakomybės už savo paveikslo kūrybą, – tai už tave jį nutapys kiti.

12. Visi atsakymai – randasi tavyje. Tu žinai daugiau, nei parašyta knygose. O viskas, ką tu turi daryti – tai žiūrėti į save, klausytis savęs ir pasitikėti savimi.

13. Ieškok savo paskirties, maksimaliai realizuokis joje ir atsiduok jai pilnai. Ji gali keistis gyvenimo eigoje. Pastoviai mokykis kažko naujo ir nebijok pradėti visko nuo pradžių.

14. Greičiausiai tu pamirši apie tai.

15. Tu visada galėsi prisiminti šią instrukciją, jei panorėsi…

Psichologas Klaipeda Internetu

Šaltinis: infa.lt

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?