Būk ištikimas pats sau

Buk istikimas pats sau, psichologo konsultacija

Žmonės “suės” tave dėl visko. Dėl tavo laimės ar jos nebuvimo. Dėl ilgalaikių santykių ar kelių mėnesių nuotykio. Dėl atostogų užsienyje ar porą dienų užmiestyje.

“Suės” tave dėl to, kokią mašiną vairuoji, kaip rengiesi, kaip atrodo tavo dienos, koks tavo namas, butas, kiek knygų tavo lentynoje, dėl tavo nuomonės, mąstysenos, dėl visko…

“Suės”. Dėl visko. “Suės” dėl pavydo, neapykantos, iš nevilties sau patiems. Nes jie yra žmonės. Dauguma žmonių būtent tokie ir yra.

O aš esu savimi. Ir man didžiai dzin, ką žmonės pasakys, ar pamanys… Jei gyveni ne taip, kaip nori, niekada neatgausi ramybės ir nebūsi laimingas, tikrąja šio žodžio prasme. 

Juk sutikite, vaizduoti prieš kitus laimingą, tai toli gražu nereiškia, tokiu būti iš tikrųjų. Tiesa yra tokia: nuo savęs juk niekur nepabėgsi… Ir velniop tą stereotipišką požiūrį „ką žmonės pasakys“. Tegul sau šneka, ką nori, nepriimk nieko asmeniškai. Juk gyveni savo gyvenimą ir pats žinai, kas toks esi ir ko tau iš tikrųjų reikia.

Reikia drąsos būti savimi. Paprastai virš minios gali iškilti stiprios asmenybės, kurios turi savo nuomonę ir nebijo jos pareikšti. Kurios moka taip pasijuokti iš savęs, kad kitiems paskui jau nebelieka ką pridurti. Perlipti per savo kompleksus ir baimes reikia turėti tvirtą stuburą. Užtat daugelis ir nesiveržia demonstruoti savo individualybės. Juk ištirpti minioje kur kas paprasčiau. Nereikia pačiam galvoti, užtenka tik kruopščiai kartoti nuvalkiotas frazes.

Būk ištikimas pats sau. Kai tu pradėsi gyventi kaip norisi, viskas akimirksniu stos į savo vietas. Tada gyvenimas tiesiog pasikeičia. Tu nustoji bendrauti su žmonėmis, kurie tik ir darė, kad tempė tave žemyn. Tavo charakteris keičiasi, taip pat kaip ir tavo kūnas. Tu jautiesi kaip kūrėjas.. Savęs ir savo įvaizdžio šiame pasaulyje. Daugelis žmonių nesupras tavęs, žiūrės į tave, tarsi būtum beprotis. Iš tikrųjų, tu esi dalis tų žmonių, kurie nežino žodžio NEĮMANOMA. Atmink: ne bėda nukristi, bėda neatsikelti.♥️

/iš interneto platybių/

 

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos