APIE TIESOS PAIEŠKAS. KAIP SUGRĮŽTI Į SAVE?

Apie tiesos paieškas. Kaip sugrįžti į save Psichologas kaune

Jeigu manote, kad vieną gražią dieną jūsų  galvoje blykstels mintis ir staiga tapsite pusdieviu, kuriam svetima viskas, kas žmogiška, – ruoškitės nusivilti.

Gamtoje nebūdingi staigūs pokyčiai. Nuo ketinimo pareiškimo ir jo įvykdymo praeina šiek tiek laiko. Vieniems tai vyksta greičiau, kitiems – lėčiau.

„Blyksnių“ pasitaiko, o šiais laikais – vis dažniau. Prieš mus atsiveria tiesa… Bet dabar jūs „grįžtate“ į save, į dvilypį pasaulį, susikurtą iš minčių, nes neįprasta ilgai išbūti toje būsenoje ir taip gyventi. Beje, visko perprasti nėra būtina!

„Sugrįžęs atgal“, kažkas ir toliau gyvena kaip anksčiau, šias žinias tiesiog turėdamas. Jie nedaug kuo skiriasi nuo tų, kurie jų neturi. Savęs suvokimas ir saviraiška, remiantis šiomis žiniomis,  yra tai, kas pakeis jūsų gyvenimą.

Bet kas, jei šitai su jumis neatsitiks? Tai neturi jokios reikšmės. Jeigu supratote save, vadinasi, pirmas žingsnis jau žengtas, o toliau – tiesiog judėkite šia kryptimi! Liaukitės pamiršti apie save! Prisiminkite save! Nuolat! Netrukus suprasite, kad iš pažiūros nesibaigiančios paieškos baigėsi…

Svarbiausia priimti galutinį ir neatšaukiamą sprendimą! Nuspręskite, kieno pusėje esate!

Atminkite, kad bet kurioje situacijoje yra tik jūsų pasirinkimas! Galite tiesiog dabar nuspręsti atsisakyti visų klaidingų dalykų ir sužinoti tiesą. Bet jei pats to nenuspręsite, niekas už jus to nepadarys.

Atėjo laikas! Jeigu skaitote šias eilutes, galbūt jau esate pasiruošęs.

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos