Mėnesio darbas asmeniškai

Raimonda Martinaitiene Tavo Psichologas

Asmeninė konsultacija – tai konfidencialus mano ir Tavo pokalbis apie tai, kokia problema užgulė Tavo pečius, apie situaciją gyvenime, kurios nebegali išspręsti pati, o kentėti nebėra jėgų. Apie tai, kur įmanoma atrasti ramybę, harmoniją ir laimę.

Darbo esmė: apsitvarkyti savo proto (ego) šiukšlyną, išvalyti destruktyvias programas, paneigti įsisenėjusias nuostatas, trukdančias gyventi ir reikštis natūraliai, neleidžiančias būti savimi.

Darbo eiga:

  • Pradžioje su Tavimi kalbamės video skambučiu, susipažįstame, apsikalbame pagrindines problemas. Aš papasakoju apie metodus ir įrankius, kuriuos naudosime.
  • Rekomenduotina meditacija kasdien, tokiu būdu kyla darbo kokybė.
  • Bendraujama kad ir kasdien, jei yra poreikis, per WhatsApp programėlę audio įrašais. Jei labai reikia, galimi ir trumpi skambučiai.
  • Tu, gavusi/ęs įrankius dirbi ir man periodiškai atsiskaitai apie tai, kaip sekasi, kas suvokta, kaip jautiesi, kaip sekasi medituoti, su kokiais sunkumais susiduri, kas neaišku.

Ko reikia norint pradėti dirbti:

  • Pirmiausiai tai – ryžto ir tvirto noro keisti nusistovėjusį gyvenimą. Suvokimo, kad reikia keisti mąstymą ir kad su tokiu, koks yra dabar, gyventi jau nebegali.
  • Valios pastangų, kurios eina kartu su ryžtu ir noru.
  • Pasitikėjimo manimi, „vibravimo“ tose pačiose vibracijose. Mano kalbos priėmimo, suvokimo.
  • Noro gyventi be kaukių ir vaidybos, t.y., visiškame atsipalaidavime ir priėmime, laisvėje nuo proto suvaržymų ir ribų.
  • Supratimo, kad keičiantis Tau, keisis ir visa Tavo aplinka. Labai gali būti (greičiausiai taip ir bus), kad kai kurie žmonės Tavęs visiškai ne(be)supras, net nutols ar dings iš akiračio. Visam tam reikia būti pasiruošus – vienos durys užsidaro (į senąjį gyvenimą), kitos – atsidaro.
  • Suvokimo, kad sumokami pinigai, tai – investicija į save, į kokybišką bendravimą, į šansą jaustis laiminga/u.

Trukmė: 1 mėnuo, kaina – 500 eur. Visa suma mokama iš karto.

Jei esi pasiruošusi/ęs dirbti ir pasistengti dėl savęs, aš esu pasiruošusi dėl Tavęs :)

Jei kyla klausimų, susisiek raimonda.martinaitiene@gmail.com

Tai 1 mėnesį vykstantis nenutrūkstantis darbas su Jumis, kasdienis darbas WhatsApp ar kitu mesendžeriu.

Įprastinė 1mėnesio kaina būtų daugiau kaip 1500 eur.

Dabar 1 mėnesio asmeninio darbo su Jumis

Kaina TIK 500 eurų

Priimami TIK 3 asmenys mėnesiui

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Jeigu norite, kad būtų pranešta kada bus laivų vietų konsultacijoms, palikite savo el. pašto adresą.

Jei po pirmos konsultacijos jausite, kad ji nepatiko ir nematysite pokalbio naudos, grąžinsiu sumokėtus pinigus, atminusavus 1 valandos konsultacijos kainą.