SVAJONĖS PILDOSI. PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

SVAJONĖS PILDOSI. PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

Mano dukra sako, kad ji dabar gyvena kaime :) (matyt, girdėjo tėtį taip sakant). O aš tik šiandien taip aiškiai suvokiau, kad viena didžiausių mano svajonių – gyventi name – išsipildė. Nepaisant to, kad keitėsi visos šeimos ritmas, aš gyvenu ir dabar rašau ten, kur pastaruosius keletą metų norėjau. Sakoma „Laiminga moteris – laiminga šeima“ arba „Kai vyras nepatenkintas, tai tik jis pats blogai jaučiasi. O kai nepatenkinta moteris, kenčia visa šeima“ :) Turiu omeny tai, kad nors kitiems ir teko prie manęs prisitaikyti, jiems tik geriau, nes gerai jaučiuosi aš (koks egoizmas! :))) Bet ne apie tai šį kartą. O apie suvokimą, kad mūsų svajonės pildosi.

Ne veltui sakoma „Atsargiai svajok, nes neišvengiamai tai gausi“. Todėl pravartu svajones aiškiai detalizuoti- išsigryninti pačiai sau, ko iš tikrųjų aš noriu? Noriu pinigų – tada kiek ir per kokį laiką? (dar būtų gerai žinoti, kur tuos pinigus dėsi); Noriu gyvent name  – tada koks tas namas – kiek jame aukštų, kiek kvadratų, kiek jame kambarių ir kt.; Noriu antros pusės – koks jis turi būti žmogus – fizinė išvaizda, vidinės savybės, amžius ir pan.; Noriu kito darbo – ką man patinka daryti, kuo užsiimti, kaip galėčiau padėti kitiems žmonėms, kuo galėčiau būti jiems naudinga?

Geriausiai turėti svajonių/ tikslų/ norų knygelę. Gal kažkas sakys, kad tai skirtingos sąvokos, kad svajonės skiriasi nuo tikslų ir pan. Gal ir taip. Tačiau aš nesigilinu į pačius žodžius, nes vienaip ar kitaip daryti žingsnius dėl norų įgyvendinimo neišvengiamai teks. Ir ne kam kitam, o pačiai. Taip kad knygelės pavadinimas tik žodžių žaismas, – kaip pačiai patinka, taip ir vadink :)

Taigi, knygelėje smulkiai surašyk, ko trokšta širdis, kas tave padarys dar laimingesne. Pageidautina susiieškoti atitinkamus paveiksliukus, iliustracijas, kurios tau patinka ir kurios vaizduoja tai, ko nori. Prisipažinsiu, kad mano knygelė neatrodo idealiai, nes niekaip „neradau laiko“ visiems tiems grožiams, nors ne kartą mintyse tą savo knygelę regėjau :) Mano sąsiuvinyje tiesiog surašyti dalykai, kuriuos norėčiau įgyvendinti. Tokie labiau – tikslai. Parodysiu, kaip atrodė užrašai. Pastebėjau, kad trūksta datų, jas reiktų nurodyti. Nes dabar net neaišku, kurią vasarą noriu gyventi name :) (bet šiuo atveju email‘o slaptažodis buvo „gyvenamename2016“. Akivaizdu, kad viskas įvyko anksčiau). Taigi, prie namo galiu pridėti pliusą:) Ir galutinai suvokti, kad pasiekti ir turėti galima viską. Reikia noro, tikėjimo savo jėgomis ir Visata. Tikėjimo, kad Visatoje visiems yra visko pakankamai ir kad aš nusipelniau gyventi laimingai, man pasiseks. Antrasis žingsnis – daryti. Daryti nors mažus žingsnelius savojo tikslo link. Kiekvieną dieną. Ir neklausyti „visažinių“, kurie sako, kad tai neįmanoma. Geriausia – jiems net nepasakoti, nes didelė tikimybė, kad susigadinsi nuotaiką ir prarasi ūpą daryti.

Linkiu visoms nutildyti „vidinį plepį“, t.y. protą, kad nepavyks, kad neįmanoma ir sėsti surašyti savo minčių, svajonių, norų. Nes kol jos neužrašytos, tol sklando kažkur subtiliuose minčių lygiuose ir net nemano nusileisti :)

PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

P.S. Iš šio sąrašo įvykdytas jau ir nuomos punktas, gauta norėta suma, puikios nuomininkės „atsirado“ labai greitai, nors daug žinovų bandė mums sakyti, kad pavasarį nuomininkų rasti neįmanoma. Kadangi mamai buto nepirksime, tiklus jau reikia artimiausiu metu koreguotis.

Linkėjimai,

Raimonda

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?