10 TIPŲ „KENKSMINGŲ“ ŽMONIŲ, SU KURIAIS GERIAU NEBENDRAUTI. PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

10 TIPŲ „KENKSMINGŲ“ ŽMONIŲ, SU KURIAIS GERIAU NEBENDRAUTI. PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

Pagalvokite, kaip palengvėtų jūsų gyvenimas, jei atsisakytumėte bendrauti su žmonėmis, kurie tempia jus žemyn.
Štai dešimt pagrindinių tokių žmonių tipų.

ŽMONĖS, KURIE KELIA ĮTAMPĄ
Stresas – ne visada blogis. Jis yra būtinas mūsų gyvenime, ir vis dėlto jūs turite siekti, kad stresas jus užkluptų dėl nemalonumų gyvenime, o ne dėl nemalonių žmonių.Gyvenime pasitaiko sutikti žmonių, kurie pasakoja jums vien tik apie savo problemas. Esama žmonių, kurie nuolat gadina jums nuotaiką savo niurzgėjimu. Ir žmonių, kurie įtikinėja jus, kad jums nieko nesigaus. Yra žmonių, kurie jūsų nemotyvuoja, o atvirkščiai – tempia žemyn.
Stresų gyvenime neišvengsime, bet nereikia kad jų šaltiniu reguliariai taptų mūsų „draugai“. Kurie iš tikrųjų yra paprasčiausi energetiniai vampyrai.

ŽMONĖS, KURIE JUS IŠNAUDOJA
Tikri draugai – tai tie, kuriais galime pasikliauti? Be jokios abejonės. Tačiau yra kategorija žmonių, kurie su kuo nors bendrauja vien tam, kad nuolat kaulytų įvairių paslaugų. Nėra poreikio paslaugoms – nebelieka ir draugiško bendravimo.
Kartais tarp mūsų draugų atsiranda žmonių, kurie prašo iš mūsų paslaugų nuolatos ir tas paslaugas turime teikti nepaisydami savo nuosavų interesų. O jeigu atsisakome, tokie „draugai“ įsižeidžia, o mes pasijuntame kalti. Tokius žmones galima pavadinti „parazituojančiais“.

ŽMONĖS, KURIE MŪSŲ NEGERBIA
Kiekvienas kitus gerbiantis žmogus užsitarnauja atsakomosios pagarbos. Jeigu jaučiate, kad daug bendraujate su žmogumi, kuris demonstruoja jums savo nepagarbą (nuolat ieško pretekstų pasityčioti, pajuokti ir panašiai), nebendraukite su juo. Vertinkite savo laiką ir dėmesį.
Ir dar. Jeigu kęsite atsainų elgesį su savimi, tai anksčiau ar vėliau tai taps jūsų gyvenimo dalimi. Ir negatyviai paveiks jūsų savo vertės pojūtį.

ŽMONĖS, KURIEMS PASTOVIAI SEKASI JUS ĮSKAUDINTI
Žmonės kartais gali pasielgti kvailai. Ir jiems galima atleisti – žmonėms, kurie yra jūsų gyvenimo dalis. Tačiau kai kurie žmonės verčia jus liūdėti ir pykti reguliariai, tačiau nieko neduoda jums mainais. Atsikratykite jų.
Neleiskite, kad aplinkiniai naudotų jus kaip bokso kriaušę.

ŽMONĖS, KURIE NUOLAT JUMS MELUOJA
Meluoja visi. Jeigu susipažįstate su žmogumi, galite būti tikras, kad jau per pirmas kelias gyvo pokalbio minutes jis apgaus jus mažiausiai kelis kartus. Didžioji melo dalis yra nepiktybiška, bet jei pagaunate artimus žmones meluojant pastoviai, o jie ir nemano keistis, tai tikriausiai atėjo laikas peržiūrėti savo santykius su jais. Užpildykite savo gyvenimą žmonėmis, kure verti pasitikėjimo. Ir gyvenimas pasidarys šviesesnis.

ŽMONĖS, KURIE ŠYPSOSI Į AKIS, BET ĮŽEIDINĖJA UŽ AKIŲ
Tai paprasčiausi bailiai ir niekšeliai, kurie neturi drąsos išsakyti savo nuomonės jums į akis. Jie gali apsimetinėti jūsų draugais, leisti su jumis
laiką. Bet jeigu bent vieną sykį pagavote juos skleidžiant paskalas apie jus, nutraukite su tokiu žmogumi santykius. Jie gali sugadinti jums
reputaciją, nors jūsų akyse atrodys geručiais. Tik idiotai gali bendrauti su žmonėmis, kurie kuždasi jums už nugaros.

ŽMONĖS, KURIE RŪPINASI PIRMIAUSIA PATYS SAVIMI
Kiekvienas mūsų turi pakankamai pažįstamų, kurie visada elgiasi taip, kaip patogiausia jiems. Šitie atseit draugai – tai žmonės, su kuriais dažniausiai būna linksma bendrauti, jie dažnai prašo iš jūsų smulkių paslaugų, bet kai tik jums prireiks jų pagalbos, jie stebuklingu būdu nesuras jums laiko. Ir taip vyks nuolatos.
Šie žmonės itin kenksmingi, kadangi sukelia jums iliuziją, jog jie yra jūsų draugai. Jūs manote, kad galite tikėtis jų palaikymo, kai patys suteikiate jiems pagalbą. Tačiau kai analogiška situacija nutinka jums, jie nė piršto nepajudins jūsų labui.

ŽMONĖS, TEMPIANTYS JUS ATGALIOS
Gyvenimas – įdomus, įtraukiantis procesas. Tačiau jis nustoja tokiu būti, jei diena iš dienos darote tiktai tai, ką darėte anksčiau – iš įpratimo. Ir
štai vieną gražią dieną jūs nutariate visiškai pakeisti savo gyvenimą – mesti gerti ar rūkyti ir panašiai. Tačiau yra draugų, kurie tempiasi jus atgal į ankstesnį gyvenimą. Jūs rimtai nutarėte pasikeisti? Tada pakeiskite, bent jau laikinai, savo bendravimo ratą.
Gyvenimas būna malonus ir laimingas tiktai tada, kai mes pastoviai judame į priekį, nuolat tobuliname save ir savo aplinką, siekiame kažko
naujo.
Jums reikia nutraukti santykius su žmonėmis, kurie traukia jus atgal ir trukdo jūsų pažangai.

ŽMONĖS, SU KURIAIS DRAUGAUJATE TIKTAI DĖL TO, KAD JŪS „NUO PIRMOS KLASĖS DRAUGE“
Ne visi jūsų draugai turi būti su jumis visą gyvenimą. Kai žmonių interesai ima keistis, jiems bręstant – tai visiškai normalu. Supraskite vieną paprastą tiesą: kartais kur kas geriau tiesiog pasveikinti savo seną draugą su gimtadieniu telefonu negu apsilankyti jo baliuje, kur visi aplinkui – svetimi jums žmonės.
Visi mes keičiamės. Mūsų viltys ir tikslai irgi keičiasi. Dėl to santykiai turi savybę „pasenti“.

ŽMONĖS, KURIE PAPRASČIAUSIAI UŽIMA JŪSŲ ASMENINĘ ERDVĘ
Viskas gyvenime yra ribota. Resursai, laikas, vietų skaičius, darbų, kuriuos galite spėti nuveikti – irgi ribotas skaičius. Mes niekad negalėsime padaryti visko, ko norėjosi.
Štai dėl ko turite būti labai atsargūs ne tik su darbais, kuriuos norite nuveikti, bet ir su žmonėmis, su kuriais norite juos nudirbti. Jūs galite tvirtai draugauti su ribotu skaičiumi žmonių – jums paprasčiausiai nepakaks laiko ir energijos reguliariai susitikinėti, tarkime, su 100 žmonių. Dėl to teks pasirinkti ir susikoncentruoti.
Jei užpildote savo gyvenimą žmonėmis, kurie jūsų neįkvepia, tai vargu ar nugyvensite pilnavertį gyvenimą. Pašalinkite iš savo gyvenimo žmones, kurie neturi jums jokios moralinės, dvasinės ar motyvuojančios vertės.

PSICHOLOGAS KAUNE INTERNETU

Jei patiko turinys, pasidalink!

Mind Detox Akademija
ASmenines psichologo konsultacijos

Psichologas Psichologo Konsultacija Psichologija Psichologas Vilniuje Kas yra psichologas Psichologas, psichoterapeutas ar psichiatras – kada ir pas kurį kreiptis?